Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/irzopl1/domains/cc-series.pl/public_html/Core/includes/vars.php on line 48
ReactoR - Twoje Centrum Command & Conquer
Drukuj newsa!

0 Havoc
0 27-12-2007
0 Community
0 
0 
0 

Nowa konkurencja

Przywróciłem dziś moduł, który jakoś ostatnio zaginął na stronie. Jeżeli chcesz pomóc w promocji strony wstaw wybrany z poniższych UseBarsów do podpisu na forach oraz w profilach innych stron, z których korzystasz. Za każde unikatowe kliknięcie w odnosnik na innych stronach dostaniesz na swoje konto 100 punktów. Ponadto stworzyłem statystykę kto zdobył najwięcej unikatowych kliknięć w danym tygodniu. Tak więc zachęcam do pomocy przy rozwoju strony oraz do rywalizacji o miano pierwszego na liście Uśmiech. Dla każdego użytkownika są unikatowe kody do wklejania na strony.
Jak to zrobić? Należy wejść w Panel Użytkownika i wybrać interesujący Cię UseBar czy po prostu skopiować link bezpośredni (odnośnik Zewnętrzny) i wkleić go do profili na różnych forach na których jesteśmy zarejestrowani oraz stronach gdzie mamy profil. Kopiujemy kody BBCode. Czasem nie możemy skorzystać z BBCode, wtedy umieszczamy link . Jeżeli jesteś webmasterem to przygotowaliśmy dla Ciebie także kody HTML, wystarczy je skopiować do źródła strony i wrzucić na serwer. Poniżej zamieszczam przykład:
Image

Ponadto posprzątałem konta użytkowników. Konta nieaktywne zostały skasowane.

{ratings}
Zobacz takżeZobacz także
{last_newses}
KomentarzeKomentarze


http://cc-series.pl/?do,show,id,2286/Nowa-konkurencja.html