Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/irzopl1/domains/cc-series.pl/public_html/Core/includes/vars.php on line 48
ReactoR - Twoje Centrum Command & Conquer
Drukuj newsa!

0 RocketMan
0 21-06-2008
0 Red Alert 3 & Uprising
0 
0 
0 

Pytanie i odpowiedź #5

Image

Pojawił się kolejny Q&A, w którym twórcy Red Alerta 3 odpowiadają na pytania fanów. Wśród nich jest odpowiedź, na temat Czołgu Tesla, o pewne wcześniejsze budynki defensywne itd.

1. Czy Generatory Zasłony są w grze?
Nie, Alianci nie mają Generatorów Zasłony w RA3. Jednak sprytni gracze będą w stanie użyć technologii Chrono, aby tymczasowo ukryć swoje jednostki i budynki przed ciekawskimi oczyma.

2. Czy Alianci ponownie otrzymają bunkier (Pillbox)?
Nie, Alianci nie mają bunkra. Ich główny budynek obronny używa podobnej technologii, jak ta należąca do IFV, która pozwala zmieniać jego uzbrojenie, w zależności od piechura w środku.

3. Czy w grze jest pogoda? Np. deszcz i śnieg?
Co niektóre misje w RA3 mają różnorodne warunki pogodowe np. deszcz i śnieg, jeśli o to chodzi to tak. Jeśli jednak pytasz, czy Alianci mają Przyrząd Kontroli Pogody, to odpowiedź brzmi nie.

4. Czy Punkty Kruszcowe całkiem się opróżniają, czy jednak się odnawiają?
Jak na razie nie regenerują się one, lecz też całkiem nie opróżniają. Opróżniony punkt będzie dostarczał minimalnej ilości zasobów, lecz w interesie gracza będzie znalezienie i stworzenie ekspansji przy nowym punkcie. W trakcie balansowania rozgrywki możemy jednak zmienić zachowanie pustych punktów.

5. Czy w RA3 będą dostępne ulepszenia?
Ulepszenia jednostek nie będą grały tak znaczącej roli jak w CnC3. Gracze będą musieli kupować ulepszenia dla konkretnych budynków, żeby móc posuwać się dalej w drzewku technologii, a wszystkie trzy frakcje mogą tymczasowo polepszyć statystyki co niektórych jednostek za pomocą specjalnych mocy, lecz tradycyjne ulepszenia nie będą tak powszechne jak w niektórych poprzednich grach.

6. Gdzie jest czołg Tesla?
Wbrew pewnym informacjom czołg Tesla jest w grze, i jest to jedna z naszych najlepiej wyglądających jednostek. Musimy dodać, że jest to jednostka specjalnie dostępna tylko w kampanii, więc nie będzie można jej budować w potyczce, czy grze wieloosobowej. W zasadzie miejsce czołgu Tesla zajął czołg Młot (Hammer Tank). To w połączeniu z faktem, że Stingray jest amfibią sprawiło, że stał się on właściwie niepotrzebny. Lecz jednak wpuścimy model do gry tak, że modderzy będą mogli z nim zrobić co chcą, gdy gra wyjdzie w tym roku.
{ratings}
Zobacz takżeZobacz także
{last_newses}
KomentarzeKomentarze


http://cc-series.pl/?do,show,id,2643/Pytanie-i-odpowiedz-#5.html