Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/irzopl1/domains/cc-series.pl/public_html/Core/includes/vars.php on line 48
ReactoR - Twoje Centrum Command & Conquer
Drukuj newsa!

0 Martinoz
0 27-06-2008
0 Red Alert 3 & Uprising
0 
0 
0 

Red Alert 3 Q&A 6

Image

1. Czy czołgi Apokalipsa będą zdolne do miażdżenia jednostek jak czołg Guardian, Bullfrog itd ?

Tak, będąc jednym z największych i najcięższych czołgów na polu bitwy będzie zdolny do miażdżenia mniejszych jednostek. Może to robić normalnie przez przejechanie po nich albo uruchamiając swoją 2 zdolność, magnetyczne harpuny które wsadzają przeciwników do zgniatarki na przodzie czołgu.

2. Czy jest pancerz przedni ?

Tak, jednostki posiadają pancerz przedni. Pojazdy które są trafiane z boków lub z tyłu dostają większe obrażenia niż podczas trafień z przodu. Gracze mogą zobaczyć efekt graficzny podczas takowych trafień, aby mogli oni w porę zmienić swoje ustawienie jednostek.

3. Czy będą silosy ?

Nie, nie będzie ich. Całe ore które gracz wydobędzie, jest przetwarzane od razu na sumę kredytów które gracz może wykorzystać bez jakichkolwiek problemów że rafinerie sie przepełnią.

4. Czy mapy będą posiadać mgłę jak niektóre mapy z C&C 3?

Niektóre mapy będą posiadać efekty pogodowe jak śnieg czy deszcz, ale mgły jako takowej nie będzie... prócz mgły wojny.

5. Czy mury mogą być budowane na wodzie ?

Nie, na ten moment mury mogą być stawiane tylko na lądzie. Jest wiele rzeczy o których możemy dyskutować, a to jest jedna z wielu o której będzie wiadomo dopiero przy wydaniu gry.

6. Czy klasyczny interfejs z C&C będzie dostępny ?

Tak, klasyczny interfejs klikania lewym przyciskiem myszy jest dostępny, a to jest jedna z rzeczy nad którą ciągle pracujemy. Mamy nadzieje że nam się to uda zrobić przed wydaniem gry.

7. Czy Kirov posiada swoją drugą broń wraz z bombami zdolnymi do niszczenie bazy ?

Coś w tym stylu. Naturalnie, Kirov posiada swoje bomby które zrzuca na jednostki i budynki które są niżej. Jednak rozważamy w ekipie to aby najbardziej zaawansowane jednostki takie jak Czołg Apokalipsa czy Kirov posiadały ulepszoną broń na statusie herosa - w tym wypadku bomba Tesla dla Kirova. Za wcześnie jest jednak na takie deklaracje. Warto wspomnieć o tym że kiedy Kirov zostanie strącony, to spadając sam sie staje bombą zdolną do niszczenia baz przeciwnika.

8. Czy piechota pada na ziemie jak w starych częściach C&C gdy jest pod obstrzałem ?

Tak, piechota zmienia swoje położenie jak jest pod ogniem wroga. Jednak w Naszej ekipie produkcyjnej jest ciągle debata czy będzie można te rzecz zostawić albo wyrzucić z gry.

9. Kiedy użyjemy chronosfery na jednostkach amfibijnych, dajmy na to transportując z lądu na wode, to one zatoną czy po prostu się przetransformują w amfibie ?

Amfibijne jednostki po prostu pojawią się bez żadnych uszkodzeń w danym miejscu. Natomiast jednostki które mogą poruszać się tylko po lądzie, po tym jak pojawią sie na wodzie - poprostu utoną.
{ratings}
Zobacz takżeZobacz także
{last_newses}
KomentarzeKomentarze


http://cc-series.pl/?do,show,id,2661/Red-Alert-3-Q-and-A-6-.html