ReactoR - Twoje Centrum Command & Conquer
Drukuj newsa!

0 Nacktarn
0 02-08-2008
0 Red Alert 3 & Uprising
0 
0 
0 

Red Alert 3 - Pytanie i odpowiedź #11

Image

Pojawiła się kolejna seria 6 pytań i odpowiedzi dotyczących Command & Conquer Red Alert 3.

1. Czy umiejętność maskowania Mirage Tank, maskuje sojusznicze jednostki, czy zmienia je w drzewa/auta/etc. A także czy ta umiejętność działa podczas gdy Mirage Tank się porusza.

Pole maskujące (Gap Generator) jakie wytwarza Mirage Tank maskuje przyjazne jednostki i czyni je niewidocznymi dla wrogich jednostek. Jednak umiejętność ta działa na jednostki a nie na wybrany skrawek terenu. Zdolność maskowania Mirage Tank w auto czy drzewo działa tylko wtedy, gdy czołg się nie porusza.


2. Których jednostek nie będzie można brać jako "okupu"?

Wśród wszystkich jednostek, Szpieg nie może wziąć okupu na samolotu, MCV i Imperial Cores.

3. Które budynki defensywne z Tier 1 jak na przykład Flak Cannon Defender-VX, Sentry Gun, Multigunner Turret mogą zostać zbudowane na lądzie jak i na wodzie? Jak wsadzę do multigunner turret piechotę, jeśli ona będzie zbudowana na wodzie?

Tak, będzie można stawiać wszystkie budynki defensywne z Tier 1 na wodzie. Nie możesz jednak wstawić do Multigunner Turret piechoty nie amfibijnej, jeśli budynek został zbudowany na wodzie.

4. Kiedy myślano nad trzecią frakcją do Red Alert 3 jakie padły jeszcze propozycje? I czemu w końcu to właśnie Imperium Wschodzącego słońca zostało wybrane?

Mieliśmy szeroką gamę kandydatów na trzecią frakcję, włączając w to na frakcji "oceaniczne" {rybki z karabinami?} opartej na ośmiornicy Sovietów Giant Squid z Red Alert 2 to bardziej tradycyjnego systemu podfrakcji z całego świata i wszystkiego po trochu. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Imperium Wschodzącego Słońca z powodów:
1) Tworzenie linii czasu w którym Japonia wnosi się jako silnie militarystycznie państwo brzmi jak na serię Red Alert bardzo dobrze.
2) Team developerski zafascynowany jest pop kulturą Japonii i radość jaką czerpią Japończycy i inni zwolennicy mangi, anime i gier to granie i oglądanie.

5. Czy czołgi Apocalypse posiadają rakiety przeciwlotnicze?

Nie, czołgi Apocalypse nie mogą namierzyć sił powietrznych wroga, są przeznaczeni stricte do celów naziemnych. Większość jednostek w Red Alert 3 jest ekstremalnie wyspecjalizowana do swoich zadań i Apocalypse Tank sprawuje jako postrach lądowych sił wroga.

6. Co będzie można uzyskać ze skrzynek w Red Alert 3?

Między innymi skrzynie mogą zmienić parametry jednostek (szybkość i siła ognia) a także dodać jednostce stopień weterana.
{ratings}
Zobacz takżeZobacz także
{last_newses}
KomentarzeKomentarze


http://cc-series.pl/?do,show,id,2740/Red-Alert-3--Pytanie-i-odpowiedz-#11-.html