Strict Standards: Only variables should be passed by reference in /home/irzopl1/domains/cc-series.pl/public_html/Core/includes/vars.php on line 48
ReactoR - Twoje Centrum Command & Conquer
Drukuj newsa!

0 zarbuza
0 05-08-2012
0 Modding
0 
0 
0  Strona oficjalna RotR-a

Rise of the Reds - Amerykański Update

Dzisiejszy Update opisuje remake dwóch jednostek amerykańskich:
Podpunkt Ambulansu;
Podpunkt Mściciela;
A także info odnośnie nowej wersji Fire Base.

Po resztę zapraszam do treści newsa...


AVENGER
Po raz pierwszy na polach bitew pojawił się w na początku 1990 roku. W wersji M1O97 Mściciel był tworzony jako lekka i szybka obrona przeciw-powietrzna o małym zasięgu.
Stworzony na bazie Humvee przez ponad 3O lat pokazywał na co go stać- od słynnego powstrzymania nalotu Scudów podczas Globalnej Wojny z Terroryzmem.
Od momentu gdy generał Gregory Townes wniósł do ichniej armii technologię laserową pojazd ten stał się Mścicielem-L.
Wyposażony w sprężone lasery wraz z oprogramowaniem pozwalającym na obronę punktową - tą samą, którą zastosowano w wersji M1A4 paladynów.
Nowsza wersja okazała się o wiele skuteczniejsza, i pomimo gigantycznych kosztów modernizacji Mściciele przeszły na technologię laserową stając się trzonem armii, jednocześnie będąc dumą Amerykańskich inżynierów, którzy pojazd odłożony do lamusa przywrócili w stan dawnej świetności.
Image


AMBULANS
W roku 1945 amerykanie wyprodukowali ponad 5OO.OOO medali purpurowego serca w oczekiwaniu na ofiary operacji Downfall jednocześnie planując inwazję na Japonię.
Na szczęście plan nie wszedł w życie, gdyż wojna zakończyła się wcześniej.
Przez kolejne dekady dowódcy armii Ameryki zauważyli, że ich piechota ma problemy z zaopatrzeniem - GLA rozciągało ich linie na wielkie odległości.
Rząd stanął twarzą w twarz z problem wprowadzenia tysięcy weteranów rannych podczas chemicznych ataków w cywilne życie.
Z tego powodu technicy amerykańscy przemodelowali standardowy wzór ambulansu stosowanego w ichniej armii.Nowy egzemplarz jest większy, i posiada liczniejszy personel pozwalający na zapewnienie opieki nad wszystkimi żołnierzami wokół.
Jednak by Ambulans był w stanie wykonywać wszystkie operacje nadal musi się rozstawić- w tej wersji kierowcy zostali przeszkoleni w kursach medycznych i są w stanie pomagać rannym, i chorym.
Image
Nowa jednostka Pogotowia polowego nie jest w stanie uzdrawiać w ruchu, lub biorąc żołnierzy na pokład.
Żołnierzy najbardziej rannych można wysyłać do wnętrza pojazdu pojedynczo - tam zostaną uleczeni niemal "instant" tak samo jak ma to miejsce w koszarach należących do USA.
Niestety- ze względu na większą ilość sprzętu, oraz personelu Ambulans nie jest w stanie przewozić żołnierzy w swojej mobilnej wersji.
Ważnym "ficzerem" jest też fakt, że Drony wykupione jako obstawa do Ambulansu krążą wokół niego nadal, już po rozstawieniu.
Image


BONUS:
"As usual, we'd also like to present you some more screenshots of the new 1.72 content."
\"hiperlink\" www
\"hiperlink\" www
\"hiperlink\" www
\"hiperlink\" www
\"hiperlink\" wwwKOLEJNY UPDATE:

FIRE BASE
Fire Base podczas ostatniej wojny stało się trzonem większości amerykańskich instalacji obronnych.
Jednak standardowa 155 w wielu przypadkach okazywała się zbyt mało celna by trafić bardziej mobilne cele. Zwłaszcza w górach, i miastach.
Wielu Amerykanów-Dowódców wywaliło ten system- prosto mówiąc- na zbity pysk, i na rzecz celniejszych systemów rakiet samonaprowadzających.
Ostatnio jednak Generał Thorn, którego doktryna nadal opierała się na wstępnej budowie baz ogniowych zdołał przekonać DOD, by usprawnili oni Bazy ogniowe w nowe systemy celownicze, oraz działa.
Image

NAVY SEAL:
Starannie dobrani z Komandosów US Navy profesjonalni nurkowie pracują w wodzie, i zmęczeniu.
Ci elitarni żołnierze uzbrojeni są w kompaktowe 45-ki, oraz całe garście ładunków C4, które w razie potrzeby detonują -wzorem Burtona- zdalnie, lub czasowo.
W przypadku użycia przez Amerykańskiego dowódcę Navy Seal\'s jako atak na struktury nadbrzeżne- przeciwnicy zazwyczaj się poddają.
Bo jak walczyć z kimś perfekcyjnym i na dodatek na swoim terenie?
Image

BONUS:
Z racji tak częstego mówienia/pisania o nim przedstawiam Profil Generała Thorn'a. Niestety już bez tłumaczenia.
Image_________________
korekta: Makintosh!
{ratings}
Zobacz takżeZobacz także
{last_newses}
KomentarzeKomentarze


http://cc-series.pl/?do,show,id,3712/Rise-of-the-Reds--Amerykanski-Update.html